SIĘGNIJ PO WIĘCEJ WOLNOŚCI!
Akademia ecoCoach - Pierwsza w Polsce Akademia Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu
#ecoCoachCommunity - zgrana społeczność coachów biznesowych, przedsiębiorców i mentorów  (jesteśmy w trakcie rebrandingu od ecoCoach do PerfectCircle - więcej na www.perfectcircle.pl)
Zapraszamy Cię do pierwszej w Polsce Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #ecoCoachCommunity.

Chcesz z sukcesem rozwinąć swój własny biznes? Chcesz wejść skutecznie w zawód coacha biznesowego? Chcesz dobrze zarabiać pomagając firmom, liderom, przedsiębiorcom, dyrektorom i prezesom jako executive coach? 

Trafiłeś na miejsce gdzie zrobisz to skutecznie i szybko. Dołączając do programu Business Coaching OPEN rozwiniesz kompetencje coachingowe, staniesz się przedsiębiorcą oraz nauczysz się tej kompetencji przyszłości.

Akademia ecoCoach i program Business Coaching OPEN to pierwsza w Polsce szkoła coachingu która specjalizuje się w coachingu biznesowym i executive coachingu. Tutaj nauczysz się jak być dobrym coachem biznesowym, a dodatkowo dostaniesz narzędzia jak skutecznie i bez większych zmartwień rozwinąć własny biznes.

Business Coaching OPEN to też 3-etapowy program coachingowy oferujący wysokiej jakości wiedzę merytoryczną popartą sprawdzoną w praktyce ideą połączenia kompetencji coachingowych, biznesowych oraz liderskich. 

Jeśli chcesz wprowadzić swoją karierę i rozwój na kolejny poziom, i zapewnić sobie długofalowy rozwój, dołącz do najbliższej grupy #ecoCoachCommunity. Dołącz do programu Business Coaching OPEN!
Program Business Coaching OPEN, ADVANCED i MASTER to intensywny program rozwoju coachingowych i biznesowych w obszarze kompetencji sprzedażowych, marketingu, budowania własnego personal brandu oraz bycia skutecznym przedsiębiorcą i coachem biznesowym. Z nami nauczysz się prowadzić sesje coachingowe w praktyce i zyskasz grupę ludzi, którzy dzielą tę samą pasje i będą pomagali Ci stale rosnąć. Nauczysz się budować relacje biznesowe, skutecznie sprzedawać swoje usługi i konsekwentnie realizować własne cele oraz cele Twoich klientów. 

Dowiesz się co dodaje Ci energii i nauczysz się utrzymywać swój dobrostan. Dostaniesz autorskie narzędzia, z którymi pracuje Marek Wzorek, założyciel i CEO ecoCoach, jak i inni członkowie ecoCoach oraz najlepsi executive coache w USA. Nasi uczestnicy już w trakcie kursu realizują pierwsze procesy coachingu biznesowego z klientami oraz uzyskują 4-krotny zwrot z inwestycji w ten program.

Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN (jesteśmy w trakcie rebrandingu od ecoCoach do PerfectCircle - więcej na www.perfectcircle.pl)

  • 96 godzin wiedzy i praktyki realizując sesje coachingu biznesowego
  • Otrzymasz sprawdzone autorskie narzędzia  ecoCoach® i nauczysz się jak z nich korzystać dla dostarczania długofalowych wzrostów liderom w biznesie: The Leaders's Growth Pad™, The Leader's 3D Scan™, Affiliation Power™, ButterflyChange™ 
  • ​Poznasz swoje "Talenty Gallupa" z pełnym raportem z assessmentu CliftonStrengths34, oraz instrukcją jak z tym narzędziem pracować z liderami w biznesie 
  • Dołączysz do aktywnej grupy MasterMind wspierającej się w obszarach: coaching, rozwój osobisty i biznesowy, mentoring, leadership, sprzedaż, marketing i social selling
  • ​Nauczysz się jak zbudować pozycję eksperta w mediach i skuteczne budować markę osobistą w mediach społecznościowych
  • ​Otrzymasz indywidualną sesję coachingu
  • ​Dołączasz do kilkudziesięcioosobowej społeczności #ecoCoachCommunity i zaczniesz ją tworzyć. Plus możliwość dołączenia do dowolnej przyszłej grupy, aby bezpłatnie odświeżyć swoją wiedzę.
  • Stajesz się akredytowanym coachem biznesowym PerfectCircle® i masz możliwość dołączyć do turkusowej organizacji i zespołu PerfectCircle®
Business Coaching OPEN to pierwszy etap rozwoju coacha biznesowego. Na tym poziomie poznasz podstawowe narzędzia coacha biznesowego i poznasz metody, które stosujemy w ecoCoach® dla dostarczania wartości klientom: rozwoju biznesu, płynnego przechodzenia przez zmiany, określaniu swojego idealnego klienta i znajdywaniu najlepszych metod sprzedaży oraz rozwoju biznesu w obszarze edukacji, coachingu, mentoringu, doradztwa oraz konsultingu
Zapraszamy do kontaktu:
E-Mail: info@perfectcircle.pl
Tel: +48 694 003 846

Referencje

Mariusz Orzelski - Grupa II

Patrik Kowalczyk - Grupa II

Grzegorz Marek - Grupa III

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska - Grupa II

Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Rejestracja

Akademia Coachingu Warszawa - Business Coaching OPEN - Grupa IX
Zajęcia rozpoczynają się w dniu 03.06.2023 o godz. 9:00
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej na żywo w Warszawie i/lub online 
Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy do 02.06.2023 do godz. 8:00!
W grupie może być tylko 12 osób. Zostały ostatnie wolne miejsca. Dlatego zapisz się już teraz!

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Copyright 2021 © Akademia ecoCoach - ecoCoach Sp. z o. o.