ecoCoach Community - Pierwsza w Polsce Akademia Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu
Zapraszamy Cię do pierwszej w Polsce akademii coachingu biznesowego i executive coachingu oraz społeczności #ecoCoachCommunity.

Chcesz z sukcesem rozwinąć swój własny biznes jako coach biznesowy? Chcesz dobrze zarabiać pomagając firmom, liderom, przedsiębiorcom, dyrektorom i prezesom jako executive coach? 

Trafiłeś na miejsce gdzie zrobisz to skutecznie i szybko. Dołączając do Business Coaching OPEN rozwiniesz kompetencje coachingowe, staniesz się przedsiębiorcą oraz nauczysz się tej kompetencji przyszłości.

ecoCoach Community to pierwsza w Polsce szkoła coachingu która specjalizuje się w coachingu biznesowym i executive coachingu. Tutaj nauczysz się jak być dobrym coachem biznesowym, a dodatkowo dostaniesz narzędzia jak skutecznie i bez większych zmartwień rozwinąć własny biznes.

ecoCoach Community to też 3-etapowy program coachingowy oferujący wysokiej jakości wiedzę merytoryczną popartą sprawdzoną w praktyce ideą połączenia kompetencji coachingowych, biznesowych oraz liderskich. 

Jeśli chcesz wprowadzić swoją karierę i rozwój na kolejny poziom, i zapewnić sobie długofalowy rozwój, dołącz do najbliższej grupy ecoCoach Community - Business Coaching OPEN!
ecoCoach Community to intensywny program rozwoju w obszarze kompetencji sprzedażowych, marketingu, budowania własnego personal brandu oraz bycia skutecznym przedsiębiorcą i coachem biznesowym. Z nami nauczysz się prowadzić sesje coachingowe w praktyce i zyskasz grupę ludzi, którzy dzielą tę samą pasje i będą pomagali Ci stale rosnąć. Nauczysz się budować relacje biznesowe, skutecznie sprzedawać swoje usługi i konsekwentnie realizować własne cele oraz cele Twoich klientów. 

Dowiesz się co dodaje Ci energii i nauczysz się utrzymywać swój dobrostan. Dostaniesz autorskie narzędzia, z którymi pracuje Marek Wzorek, założyciel ecoCoach, jak i inni członkowie ecoCoach oraz najlepsi executive coache w USA. Nasi uczestnicy już w trakcie kursu realizują pierwsze procesy coachingu biznesowego z klientami oraz uzyskują 4-krotny zwrot z inwestycji w ten program.

ecoCoach Community - Business Coaching OPEN

  • 96 godzin wiedzy i praktyki realizując sesje coachingu biznesowego
  • Otrzymasz sprawdzone autorskie narzędzia  ecoCoach® i nauczysz się jak z nich korzystać dla dostarczania długofalowych wzrostów liderom w biznesie: The Leaders's Growth Pad™, The Leader's 3D Scan™, Affiliation Power™, ButterflyChange™ 
  • ​Poznasz swoje "Talenty Gallupa" z pełnym raportem z assessmentu CliftonStrengths34, oraz instrukcją jak z tym narzędziem pracować z liderami w biznesie 
  • Dołączysz do aktywnej grupy MasterMind wspierającej się w obszarach: coaching, rozwój osobisty i biznesowy, mentoring, leadership, sprzedaż, marketing i social selling
  • ​Nauczysz się jak zbudować pozycję eksperta w mediach i skuteczne budować markę osobistą w mediach społecznościowych
  • ​Otrzymasz indywidualną sesję coachingu
  • ​Dołączasz do kilkudziesięcioosobowej społeczności #ecoCoachCommunity i zaczniesz ją tworzyć. Plus możliwość dołączenia do dowolnej przyszłej grupy, aby bezpłatnie odświeżyć swoją wiedzę.
  • Stajesz się akredytowanym coachem biznesowym ecoCoach® i masz możliwość dołączyć do turkusowej organizacji i zespołu ecoCoach®
Business Coaching OPEN to pierwszy etap rozwoju coacha biznesowego. Na tym poziomie poznasz podstawowe narzędzia coacha biznesowego i poznasz metody, które stosujemy w ecoCoach® dla dostarczania wartości klientom: rozwoju biznesu, płynnego przechodzenia przez zmiany, określaniu swojego idealnego klienta i znajdywaniu najlepszych metod sprzedaży oraz rozwoju biznesu w obszarze edukacji, coachingu, mentoringu, doradztwa oraz konsultingu
Zapraszamy do kontaktu:
E-Mail: info@ecocoach.pl
Tel: +48 694 003 846

Referencje

Mariusz Orzelski - Grupa II

Patrik Kowalczyk - Grupa II

Grzegorz Marek - Grupa III

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska - Grupa II

ecoCoachCommunity - Business Coaching OPEN - Rejestracja

Akademia Coachingu Warszawa - Business Coaching OPEN - Grupa VI  
Zajęcia rozpoczynają się w dniu 24.04.2021 o godz. 9:00
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej na żywo w Warszawie i/lub online 
Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy do 16.04.2021!
W grupie może być tylko 12 osób. Dlatego zapisz się już teraz!

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Copyright 2020 #ecoCoachCommunity - ecoCoach Sp. z o. o.