ecoCoachCommunity - Business Coaching School
Zapraszamy Cię do elitarnej społeczności i szkoły coachingu biznesowego oraz executive coachingu ecoCoach Community.

Chcesz z sukcesem rozwinąć swój własny biznes jako coach biznesowy? Chcesz dobrze zarabiać pomagając firmom, liderom, przedsiębiorcom, dyrektorom i prezesom jako executive coach? 
Trafiłeś na miejsce gdzie zrobisz to skutecznie i szybko. Dołączając do pierwszego etapu Business Coaching OPEN rozwiniesz kompetencje coachingowe oraz nauczysz się tej kompetencji przyszłości.

ecoCoach Community to jedyna szkoła coachingu biznesowego w Polsce, gdzie nauczysz się jak być dobrym coachem, a dodatkowo dostaniesz narzędzia jak skutecznie i bez większych zmartwień rozwinąć własny biznes.
ecoCoach Community to też 3-etapowy program coachingowy oferujący wysokiej jakości wiedzę merytoryczną popartą sprawdzoną w praktyce ideą połączenia kompetencji coachingowych, biznesowych oraz liderskich. 

Jeśli chcesz wprowadzić swoją karierę i rozwój na najwyższy możliwy poziom, i zapewnić sobie długofalowy rozwój, dołącz do najbliższej grupy ecoCoach Community - Business Coaching OPEN!
ecoCoach Community to intensywny program rozwoju w obszarze kompetencji sprzedażowych, marketingu, budowania własnego personal brandu oraz bycia skutecznym przedsiębiorcą i business coachem. Nauczysz się prowadzić sesje coachingowe w praktyce i zyskasz grupę ludzi, którzy dzielą tą samą pasje i będą pomagali Ci stale rosnąć. Nauczysz się budować relacje biznesowe, skutecznie sprzedawać swoje usługi i konsekwentnie realizować własne cele oraz cele Twoich klientów. 

Dowiesz się co dodaje Ci energii i nauczysz się utrzymywać swój dobrostan. Dostaniesz autorskie narzędzia, którymi pracuje Marek Wzorek, założyciel ecoCoach, jak i inni członkowie ecoCoach oraz najlepsi executive coache w USA. Nasi uczestnicy już w trakcie kursu realizują pierwsze procesy coachingu biznesowego z klientami.

ecoCoach Community - Business Coaching OPEN

  • 96 godzin wiedzy i praktyki realizując sesje coachingu biznesowego
  • Otrzymasz sprawdzone autorskie narzędzia  ecoCoach® i nauczysz się jak z nich korzystać dla dostarczania długofalowych wzrostów liderom w biznesie: The Leaders's Growth Pad™, The Leader's 3D Scan™, Affiliation Power™, ButterflyChange™ 
  • ​Poznasz swoje "Talenty Gallupa" z pełnym raportem z assessmentu CliftonStrengths34, oraz instrukcją jak z tym narzędziem pracować z liderami w biznesie 
  • Dołączysz do aktywnej grupy MasterMind wspierającej się w obszarach: coaching, rozwój osobisty i biznesowy, mentoring, leadership, sprzedaż, marketing i social selling
  • ​Nauczysz się jak zbudować pozycję eksperta w mediach i skuteczne budować markę osobistą w mediach społecznościowych
  • ​Otrzymasz indywidualną sesję coachingu
  • ​Dołączasz do kilkudziesięcioosobowej społeczności #ecoCoachCommunity i zaczniesz ją tworzyć
  • Stajesz się akredytowanym coachem biznesowym ecoCoach® i masz możliwość dołączyć do turkusowej organizacji i zespołu ecoCoach®
  • Czas 3 M-CE od VI 2020,  96h praktycznej wiedzy, w tym: ​6 dwu-dniowych warsztatów live (6x2x8h) i dodatkowe 2 sesje online (2x1h).
Business Coaching OPEN to pierwszy etap rozwoju coacha biznesowego. Na tym poziomie poznasz podstawowe narzędzia coacha biznesowego i poznasz metody, które stosujemy w ecoCoach® dla dostarczania wartości klientom: rozwoju biznesu, płynnego przechodzenia przez zmiany, określaniu swojego idealnego klienta i znajdywaniu najlepszych metod sprzedaży oraz rozwoju biznesu w obszarze edukacji, coachingu, mentoringu, doradztwa oraz konsultingu
Zapraszamy do kontaku #ecoCoachCommunity 
E-Mail: info@ecocoach.pl
Tel: +48 533 588 806

Referencje

Grzegorz Marek - Grupa III

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska - Grupa II

Mariusz Orzelski - Grupa II

Patrik Kowalczyk - Grupa II

Zdjęcie zgranej i prężnej grupy II ecoCoach Community

#ecoCoachCommunity Grupa IV OPEN - Rejestracja

 Grupa IV rozpoczyna zajęcia 27.06. Liczba miejsc jest ograniczona!
W grupie może być tylko 12 osób. Dlatego zapisz się już teraz!

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Copyright 2020 #ecoCoachCommunity - ecoCoach Sp. z o. o.